«    Oktyabr 2008    »
AZƏRBAYCANIN İQTİSADİ İNKİŞAF NAZİRİ DƏYİŞDİRİLİBAzərbaycan prezidenti İlham Əliyev bu gün hökumətin yeni üzvlərini təsdiqləyib.
Oxunub: 732 dəfə | Tarix: 31 Oktyabr 2008 | Kateqoriya: Xəbərlər | Ətraflı...
POL QOBL: “RUSİYA AZƏRBAYCAN VƏ ERMƏNİSTANIN RAZILIĞA GƏLMƏSİNİ İSTƏMİR”
POL QOBL: “RUSİYA AZƏRBAYCAN VƏ ERMƏNİSTANIN RAZILIĞA GƏLMƏSİNİ İSTƏMİR”“Rusiya Azərbaycan və Ermənistanın Dağlıq Qarabağ münaqişəsinin həlli ilə bağlı razılığa gəlməsini istəmir”.
Oxunub: 891 dəfə | Tarix: 31 Oktyabr 2008 | Kateqoriya: Xəbərlər | Ətraflı...
VİLAYƏT EYVAZOV: “ABŞ DÖVLƏT DEPARTAMENTİNİN AZƏRBAYCANDA İNSAN ALVERİ İLƏ BAĞLI HESABATI REALLIĞI ƏKS ETDİRMİR”
ABŞ DÖVLƏT DEPARTAMENTİNİN HESABATI REALLIĞI ƏKS ETDİRMİR“ABŞ Dövlət Departamentinin Azərbaycanda insan alveri ilə bağlı hesabatı reallığı əks etdirmir”.
Oxunub: 833 dəfə | Tarix: 31 Oktyabr 2008 | Kateqoriya: Xəbərlər | Ətraflı...
XARİCİ RADİOSTANSİYALARIN AZƏRBAYCANDA YAYIMI BU İLİN SONUNDA DAYANDIRILACAQ
XARİCİ RADİOSTANSİYALARIN AZƏRBAYCANDA YAYIMI BU İLİN SONUNDA DAYANDIRILACAQXarici radiostansiyaların Azərbaycanda yayımı dayandırılacaq. Bu barədə APA-ya Milli Teleradio Şurasının (MTRŞ) sədri Nuşirəvan Məhərrəmli bildirib.
Oxunub: 356 dəfə | Tarix: 31 Oktyabr 2008 | Kateqoriya: Xəbərlər | Ətraflı...
GƏLƏN İLİN ƏVVƏLİNDƏ AVRO VƏ DOLLARIN MƏZƏNNƏLƏRİ BƏRABƏRLƏŞƏCƏK
GƏLƏN İLİN ƏVVƏLİNDƏ AVRO VƏ DOLLARIN MƏZƏNNƏLƏRİ BƏRABƏRLƏŞƏCƏKDünya valyuta bazarlarında bir günlük artımdan sonra avronun dollara qarşı ucuzlaşması davam edib.
Oxunub: 564 dəfə | Tarix: 31 Oktyabr 2008 | Kateqoriya: Xəbərlər | Ətraflı...
MOSKVADA RUSİYA, AZƏRBAYCAN VƏ ERMƏNİSTAN XİN BAŞÇILARININ GÖRÜŞÜ BAŞLAYIB
MOSKVADA RUSİYA, AZƏRBAYCAN VƏ ERMƏNİSTAN XİN BAŞÇILARININ GÖRÜŞÜ BAŞLAYIBMoskvada Rusiya Xarici İşlər Nazirliyinin (XİN) binasında Rusiya, Azərbaycan və Ermənistan xarici işlər nazirləri Sergey Lavrov, Elmar Məmmədyarov və Edvard Nalbandyan arasında görüş başlayıb.

«    October 2008    »
PRESIDENT OF AZERBAIJAN ISSUES ORDER FOR APPOINTMENT OF THE MINISTERSPresident Ilham Aliyev issued an order on appointment of the ministers.
Hits: 384 | Published: 31 October 2008 | Category: News | More...
AZERBAIJAN’S MINISTER OF ECONOMIC DEVELOPMENT CHANGED
AZERBAIJAN’S MINISTER OF ECONOMIC DEVELOPMENT CHANGEDPresident of Azerbaijan Ilham Aliyev has approved new members of the government on Friday.
Hits: 359 | Published: 31 October 2008 | Category: News | More...
VILAYAT EYVAZOV: “US STATE DEPARTMENT REPORT ON HUMAN TRAFFICKING IN AZERBAIJAN DOES NOT REFLECT REALITY”
VILAYAT EYVAZOV: “US STATE DEPARTMENT REPORT ON HUMAN TRAFFICKING IN AZERBAIJAN DOES NOT REFLECT REALITY”“US State Department report on human trafficking in Azerbaijan does not reflect reality”, Deputy Interior Minister Vilayat Eyvazov told journalists, APA reports.
Hits: 860 | Published: 31 October 2008 | Category: News | More...
RUSSIAN, AZERBAIJANI AND ARMENIAN FOREIGN MINISTERS BEGIN MEETING IN MOSCOW
RUSSIAN, AZERBAIJANI AND ARMENIAN FOREIGN MINISTERS BEGIN MEETING IN MOSCOWForeign ministers of Russia, Azerbaijan and Armenia Sergei Lavrov, Elmar Mammadyarov and Edward Nalbandyan have started their meeting at the Ministry of Foreign Affairs of Russia in Moscow.
Hits: 367 | Published: 31 October 2008 | Category: News | More...
EURO IS LIKELY TO DROP TO PARITY WITH DOLLAR NEXT YEAR
EURO IS LIKELY TO DROP TO PARITY WITH DOLLAR NEXT YEARThe dollar fell against the euro and the pound on Thursday as optimism rose in financial markets and the latest GDP data of the United States was better than expected.
Hits: 373 | Published: 31 October 2008 | Category: News | More...
PAUL GOBLE: “RUSSIA DOES NOT WANT AN AGREEMENT BETWEEN ARMENIA AND AZERBAIJAN”
PAUL GOBLE: “RUSSIA DOES NOT WANT AN AGREEMENT BETWEEN ARMENIA AND AZERBAIJAN”The Russian Government does not want an agreement between Armenia and Azerbaijan, says Paul A. Goble, Director of Research and Publications at Azerbaijani Diplomatic Academy while giving an interview to Voice of America radio channel, APA reports quoting Panarmenian.