ROBERT SIMMONS: “İPAP-IN BIRINCI MƏRHƏLƏSINI MÜVƏFFƏQIYYƏTLƏ BAŞA ÇATDIRAN AZƏRBAYCAN IKINCI MƏRHƏLƏNIN YERINƏ YETIRILMƏSINDƏ DƏ YÜKSƏK NƏTICƏLƏR ƏLDƏ EDƏCƏK”
İPAP-IN BIRINCI MƏRHƏLƏSINI MÜVƏFFƏQIYYƏTLƏ BAŞA ÇATDI
Azərbaycanın müdafiə naziri, general-polkovnik Səfər Əbiyev iyunun 27-də NATO baş katibinin Cənubi Qafqaz və Mərkəzi Asiya üzrə xüsusi nümayəndəsi Robert Simmonsu qəbul edib.
Oxunub: 591 dəfə | Tarix: 27 Iyun 2008 | Kateqoriya: Xəbərlər | Ətraflı...
ATƏT-IN BAKI OFISI VƏ DIN-IN TƏŞKILATÇILIĞI ILƏ MINGƏÇEVIRDƏ AZƏRBAYCAN POLISININ YARANMASININ 90 ILLIYINƏ HƏSR OLUNMUŞ TƏDBIR KEÇIRILƏCƏK
MINGƏÇEVIRDƏ TƏDBIR KEÇIRILƏCƏK
İyunun 29-da ATƏT-in Bakı Ofisi və Azərbaycanın Daxili İşlər Nazirliyinin təşkilatçılığı ilə Mingəçevirdə Azərbaycan polisinin yaranmasının 90 illiyinə həsr olunmuş tədbir keçiriləcək. APA-nın məlumata görə, tədbirin keçirilməsində məqsəd yerli ictimaiyyəti Azərbaycan polisinin yeni imkanları ilə tanış etmək və Mingəçevir şəhər Polis İdarəsinə dəstək verməkdir.

Defense Minister of Azerbaijan General-Colonel Safar Abiyev met on June 27 with the Special Representative of the NATO Secretary General on the South Caucasus and Central Asia Robert Simmons.
OSCE OFFICE IN BAKU AND INTERIOR MINISTRY TO ORGANIZE EVENT IN MINGACHEVIR DEDICATED TO 90TH ANNIVERSARY OF AZERBAIJANI POLICE
OSCE Office in Baku and the Interior Ministry of Azerbaijan will organize in Mingachevir an event dedicated to the 90th anniversary of Azerbaijani police. According to APA, the main purpose of the event is the familiarization of local community with the new opportunities of Azerbaijani police and support of Mingachevir Police Office.